منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید

دانلود بازی Need for Speed Underground برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed Underground برای کامپیوتر

Need for Speed Underground هفتمین نسخه از سری معروف Need for Speed است که به دست کمپانی بزرگ EA Games در سال ۲۰۰۳ انتشار یافته است. این نسخه از بازی ، تحولی بزرگ در سری NFS به وجود آورد و با داشتن گرافیک و گیم پلی بسیار بالا در زمان خود به بهترین بازی در سبک اتومبیل رانی تبدیل شد. در این بازی باید با انتخاب یکی از ماشین های معمولی و ابتدایی بازی، پا به مسابقات خیابانی بگذارید و خطر این مسابقات را به جان بخرید. از خطراتی که در این مسابقات راننده را تهدید می کند، می توان به تصادفات جبران ناپذیر با توجه به سرعت بسیار زیاد و دستگیر شدن توسط پلیس اشاره کرد که همین موارد باعث افزایش محبوبیت بازی Need for Speed Underground نسبت به ورژن های قبلی NFS شده است.
پس از پیروزی در مسابقات اولیه و به دست آوردن پول می توانید سیستم ماشینتان را بهبود بخشید و بازده بیشتری را از آن ماشین به دست آورید. بدون انجام این Upgrade ها در بازی Need for Speed Underground عملا در مقابل رقیبانتان ضعیف خواهید بود و قادر به پیروزی در مسابقات خیابانی جدید نخواهید بود. پس از گذراندن چندین مرحله و کسب امتیاز لازم برای خرید ماشین جدید باید اقدام کنید تا با سرعت هر چه بیشتر در بزرگراه ها و خیابان های شهر به رقابت مشغول شوید. در بازی Need for Speed Underground سه قابلیت جدید در نوع مسابقات با عنوان های Drag, Drift و Sprint به وجود آمده است که بیشترین نقش به دست آوردن امتیاز در این نوع مسابقات را ترمز و لاستیک های ماشین ایفا خواهند کرد. ماشین های قدرتمند و پر سرعتی در این بازی به کار برده شده اند و هنوز هم که هنوز است، این ماشین ها در اکثریت کشور ها، به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرند و از مد افتاده نیستند!Need for Speed Underground هفتمین نسخه از سری معروف Need for Speed است که به دست کمپانی بزرگ EA Games در سال ۲۰۰۳ انتشار یافته است. این نسخه از بازی ، تحولی بزرگ در سری NFS به وجود آورد و با داشتن گرافیک و گیم پلی بسیار بالا در زمان خود به بهترین بازی در سبک اتومبیل رانی تبدیل شد. در این بازی باید با انتخاب یکی از ماشین های معمولی و ابتدایی بازی، پا به مسابقات خیابانی بگذارید و خطر این مسابقات را به جان بخرید. از خطراتی که در این مسابقات راننده را تهدید می کند، می توان به تصادفات جبران ناپذیر با توجه به سرعت بسیار زیاد و دستگیر شدن توسط پلیس اشاره کرد که همین موارد باعث افزایش محبوبیت بازی Need for Speed Underground نسبت به ورژن های قبلی NFS شده است.
پس از پیروزی در مسابقات اولیه و به دست آوردن پول می توانید سیستم ماشینتان را بهبود بخشید و بازده بیشتری را از آن ماشین به دست آورید. بدون انجام این Upgrade ها در بازی Need for Speed Underground عملا در مقابل رقیبانتان ضعیف خواهید بود و قادر به پیروزی در مسابقات خیابانی جدید نخواهید بود. پس از گذراندن چندین مرحله و کسب امتیاز لازم برای خرید ماشین جدید باید اقدام کنید تا با سرعت هر چه بیشتر در بزرگراه ها و خیابان های شهر به رقابت مشغول شوید. در بازی Need for Speed Underground سه قابلیت جدید در نوع مسابقات با عنوان های Drag, Drift و Sprint به وجود آمده است که بیشترین نقش به دست آوردن امتیاز در این نوع مسابقات را ترمز و لاستیک های ماشین ایفا خواهند کرد. ماشین های قدرتمند و پر سرعتی در این بازی به کار برده شده اند و هنوز هم که هنوز است، این ماشین ها در اکثریت کشور ها، به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرند و از مد افتاده نیستند!

فرمت : zip / حجم: ۱۶۸٫۶۳ mb – دانلود بازی Need for Speed Underground برای کامپیوتر
دانلود بازی Need for Speed Underground برای کامپیوتر

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی