منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید

دانلود بازی سرقت بزرگ GTA 3

دانلود بازی سرقت بزرگ Grand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 3 نسخه سوم از سری بازی های سرقت بزرگ ماشین یا به اختصار GTA محسوب می شود و در سال ۲۰۰۱ میلادی توسط شرکت Rockstar Games منتشر شده است. داستان بازی از جایی آغاز می شود که فردی به نام Claude به همراه دوستانش یک بانک بزرگ را در Liberty City به سرقت می برند اما ماجرا به همین سادگی ادامه پیدا نمی کند و شاهد اتفاقات مهمی هستید.
شخصیت اصلی بازی Grand Theft Auto 3 به دست یکی از دوستانش به نام Catalina در همان سرقت به قتل می رساند و به همراه Miguel از آن مکان دور می شوند و تحت تعقیب پلیس قرار می گیرند. Claude با گلوله هایی که به بدنش اثابت کرده بود، نمی میرد و جان سالم به در می برد. ولی ده سال در زندان Liberty زندگی خودش را می گذراند تا در نهایت آزاد شود و انتقام خود را از رفقای قدیمی و خیانت کارش به سختی بگیرد.
در زمانی که به زندان رفته بود، افرادی را پیدا می کند تا آزادی او را تضمین کنند و در عوض پولی را به عنوان پاداش دریافت نمایند. زمانی که او به همراه پلیس ها از روی پل Callahan می گذرند، داستان اصلی Grand Theft Auto 3 از آن جا شروع می شود. افرادی که در زندان با آن ها آشنا شده بود، به کمکش می آیند تا او را آزاد کنند. هر چند اتفاقات بر وفق مراد آن ها پیش نمی رود و یک بمب خطرناکی بر روی پل منفر می شود، اما آن دو نفر از مرگ حتمی نجات می یابند و همه نیرو های پلیس در آن واقعه کشته می شوند. با این کاراکتر حرفه ای و کارکشته در بازی Grand Theft Auto 3 همراه شوید تا به اهدافی را که از پیش برای خودش در زندان تعیین کرده است، برسد و از همه افرادی که خیانت کردند و باعث زندانی شدن او شدند، در بدترین شکل ممکن انتقام بگیرد.
پس از دانلود، ابتدا پوشه بازی را از حالت فشرده (Zip) خارج کرده و سپس فایل Setup را اجرا کنید.

فرمت : zip / حجم: ۲۳۰٫۹۸ mb – دانلود بازی سرقت بزرگ Grand Theft Auto 3
دانلود بازی سرقت بزرگ GTA 3

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی