منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید

دانلود بازی موش شکارچی Ethan Meteor Hunter

دانلود بازی موش شکارچی Ethan Meteor Hunter

Ethan Meteor Hunter از بازی های ساخته شده در سبک ماجراجویی و پلتفرمر به دست کمپانی Seaven Studio میباشد که در سال ۲۰۱۴ برای کامپیوتر انتشار یافته است. Ethan شخصیت اصلی و دوست داشتنی این بازی محسوب می شود که هدایت او را بر عهده خواهید داشت. او یک موش باهوش و زیرک است که برای پیدا کردن شهاب سنگ های گم شده روی زمین تلاش می کند.
با این کاراکتر در طول بازی Ethan Meteor Hunter همراه شوید تا بیش از ۵۰ مرحله ای را که برای بازیکنان طراحی شده اند، با موفقیت به اتمام برسانید. هم چنین ماموریت های کوتاهی داخل این مراحل وجود دارند که برای انجام آن ها نیاز به پیدا کردن آیتم هایی دارید که در گوشه و کنار نقشه پنهان شده اند. شاید در ظاهر، کار ساده ای به نظر برسد ولی معما هایی که مطرح می شوند، ذهنتان را به طور کامل مشغول به خود خواهند کرد.
هیچ سلاح یا تجهیزاتی برای مبارزه با دشمنان ندارید و فقط با دستتان در مواقع ضروری می توانید ضربه وارد کنید. حدالامکان از نیرو های دشمن و موجوداتی که در Ethan Meteor Hunter سد راهتان می شوند، دوری کنید. چون توانایی مقابله با آنان را ندارید و مجبور به این کار هستید. از هوش و قدرت تفکر برای عبور از موانع کمک بگیرید تا نیاز به قدرت بدنی نداشته باشید. زمان مهم ترین چیزیست که در حین بازی باید به آن توجه داشته باشید. شهاب سنگ ها، اهداف اصلیتان برای ماجراجویی می باشند و سعی کنید تا از کوچک ترین سرنخ ها برای رسیدن به این اشیاء ارزشمند استفاده نمایید. گرافیک نزدیک به سه بعدی و بسیار عالی در فضای بازی Ethan Meteor Hunter حاکم است. هم چنین گیم پلی خوب و روان به همراه صداگذاری عالی در قسمت های هیجان انگیز هر مرحله، این بازی را به یکی از بهترین عناوین سبک ماجرایی تبدیل کرده است.

فرمت : zip / حجم: ۴۲۳٫۳۲ mb – دانلود بازی موش شکارچی Ethan Meteor Hunter
دانلود بازی موش شکارچی Ethan Meteor Hunter

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی