منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید

دانلود بازی روز زامبی Day of The Zombie

دانلود بازی روز زامبی Day of The Zombie

Day of the Zombie عنوان بازی هیجان انگیز در سبک شوتر اول شخص و تا حدودی ترسناک برای کامپیوتر است که توسط کمپانی Groove Games در ۲۰۰۹ انتشار یافته است. داستان بازی مربوط به زمانی می شود که مردگان متحرک وارد یک دانشگان بزرگ در آمریکا شده ان و قصد آلوده کردن افرادی را دارند که داخل این مکان هستند.
هر چه زود تر دست به کار شوید و تیم متشکل از چند سرباز متخصص را در بازی Day of The Zombie وارد عمل کنید تا دانشجویانی را که جان سالم به در برده اند، نجات دهید. هم چنین زامبی هایی را که در این ساختمان، آزادانه حرکت می کنند، از بین ببرید. برای این کار نیاز به اسلحه های پیشرفته به همراه تجهیزات نظامی مناسبی دارید تا این ویروس نابودکننده را ریشه کن کنید. البته باید آزادسازی افراد سالم را در اولویت اولتان قرار بدهید.
هر چیزی که نیاز دارید از ارتش آمریکا بگیرید و با خود به داخل دانشگاه ببرید تا کار های لازم را برای عملیات نجات انجام دهید. مراقب باشید تا مورد هجوم دسته ای زامبی ها در Day of The Zombie قرار نگیرید. در غیر این صورت، خودتان هم تبدیل به یکی از آنان خواهید شد و تمامی امید های مردم خواهند مرد و دیگر هیچ چیزی جلودار این موجودات وحشتناک نخواهد شد. بیش از ۱۴ مرحله پر از هیجان در این بازی قرار داده شده است و می توانید مهارت خود را در تیراندازی به سمت اهداف در حال حرکت بسنجید و دقت عملتان را بیافزایید. زمان در بازی Day of The Zombie از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، به همین خاطر هم نباید وقت کشی کنید و با قدم زنی در اتاق های خالی، باعث مرگ افراد دیگری شوید. صدای کمک دانشجویان را گوش دهید تا به سمتی بروید که زامبی ها در این قسمت هستند. سریع عمل کنید و آن ها را به هلاکت برسانید.

فرمت : zip / حجم: ۴۸۹.۵۸ mb – دانلود بازی روز زامبی Day of The Zombie
دانلود بازی روز زامبی Day of The Zombie

مطالب مرتبط: