منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید

دانلود Adobe Dreamweaver CS6 V12 برای مک

دانلود Adobe Dreamweaver CS6 V12 برای مک

نرم‌افزار Dreamweaver یکی از بهترین ابزارهای موجود برای طراحی صفحات وب است که کاربردهای فراوان برای برنامه‌نویسی در وب و ساخت صفحات وب دارد. این ابزار با پشتیبانی از زبان‌های محبوب برنامه‌نویسی همچون HTML, PHP, ASP و در اختیار قرار دادن کدهای آماده برای آسانتر کردن مراحل کار شما، یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای نوشتن کد‌ صفحات وب است.

همچنین یکی دیگر از قابلیت‌های محبوب در این نرم‌افزار، WYSIWYG یا همان What you see is what you get است که در آن تأثیر کوچکترین تغییراتی که در کد خود ایجاد می‌کنید را می‌توانید به‌راحتی در همان لحظه در کار خود مشاهده نمایید که بسیار سودمند است. این نرم‌افزار مخصوص سیسم عامل Mac OS X است.

روش نصب برنامه:

ابتدا مطمئن شوید به اینترنت متصل نیستید. همچنین اگر قبل از این در بخش هاست‌های خود lm.licenses.adobe.com و na2m-pr.licenses.adobe.com را بلاک کرده‌اید. آن‌ها را از این لیست خارج کنید. حالا نرم‌افزار را در حالت Trial نصب کنید و پس از اولین اجرای آن، از برنامه به‌طور کامل خارج شوید.

در فولدر Applications خود، اپلیکیشن Dreamweaver را پیدا کنید و با راست کلیک بر روی آن، گزینه‌ی Show Package Contents را انتخاب کنید. حالا به فولدر Frameworks بروید و فایل amtlib.framework موجود در آن را با فایل موجود در مجموعه‌ی دانلود شده با همین نام، جایگزین کنید. حالا در مجموعه‌ی دانلود شده فایل Smart Adobe Blocker CS6 را اجرا کنید و پس از اتصال دوباره به اینترنت نرم‌افزار را اجرا کنید

فرمت : ZIP / حجم: ۳۲۰٫۰۴ MB – دانلود Adobe Dreamweaver CS6 V12 برای مک
دانلود Adobe Dreamweaver CS6 V12 برای مک

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی