منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید
۴۶۸*۶۰
   

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+۴عکس

«سیلویو برلوسکونی»، نخست‌وزیر سابق ایتالیا که اکنون بیشتر به خاطر حاشیه‌های غیرمتعارف خود شناخته می‌شود، تا حتی ثروت میلیاردی‌اش، به خاطر آخرین گاف خود، مجبور به عذرخواهی از همسر دومش شد: یک درام داخلی البته از نوع عشق ایتالیایی؛ خانم ناراحتی که می‌خواهد همه جهان عذرخواهی همسرش را ببیند.

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

به گزارش «آسوشیتدپرس»، «ورونیکا لاریو»، همسر «سیلویو برلوسکونی»، همسر هفتاد ساله خود را که یک میلیاردر ایتالیایی است، به زانو درآورد.
هفته گذشته نخست‌وزیر سابق ایتالیا در یک مراسم اهدای جوایز شرکت کرد و با دو دختر جوان و خوش‌تیپ خیلی گرم گرفت. به گفته رسانه‌های ایتالیایی، او به یکی از آنان گفت: «اگر من ازدواج نکرده بودم، همین الان با تو ازدواج می‌کردم» و به دیگری گفت: «با تو هم هر جایی که می‌خواستی می‌آمدم».

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

روز چهارشنبه، «لاریو» پنجاه ساله، همسر برلوسکونی، در روزنامه «لارپوبلیکا» ایتالیا نوشت که غرور او با رفتار شوهرش جریحه‌دار شده است. برای همین، وی یک روزنامه چپ را برای انتقاد از برلوسکونی برگزید تا به این ترتیب،‌ بیشتر وی را ناراحت کند.

«لاریو» نوشت: «اظهارات وی واقعا من را ناراحت کرد. از وی می‌خواهم تا به عنوان یک رئیس‌جمهور چهره همگانی، پیش از عذرخواهی خصوصی از من، از همه عذرخواهی کند».

به این ترتیب، برلوسکونی نیز در نامه‌ای که توسط حزب محافظه‌کار «فورزا» منتشر شد، گفت: «ورونیکای عزیز، این عذرخواهی من است. من را ببخش، از تو معذرت می‌خواهم و این عذرخواهی عمومی و شکستن غرور خودم را نشانه‌ای از عشق به خودت بدان».

فمنیست‌های ایتالیا این امر را نشانه‌ای از گریه زنان ایتالیایی و به ویژه خانم «لاریو» می‌دانند که سال‌هاست با نشانه‌هایی از بی‌وفایی شوهرش روبه‌روست. صحبت‌های س.ک.س.ی وی هیچ‌گاه پایانی ندارد. به گونه‌ای که وی در کنفرانسی سیاسی، سخنان خود را با تمجید از ساق پای زنانی که در ردیف اول نشسته بودند، آغاز کرد.

در سال ۲۰۰۵، زمان نخست‌وزیری‌اش، به شوخی گفته بود که از همه مهارت‌های Play boy خود استفاده خواهد کرد تا «تارژا هالونن» رئیس‌جمهور فنلاند را راضی کند آژانس غذای اتحادیه اروپا را به ایتالیا بدهد نه فنلاند.

در سال ۲۰۰۳ نیز وی از شایعاتی سخن گفت که همسر او را مرتبط با یک استاد فلسفه چپگرا به نام «کاچیاری» می‌دانست. او در کنفرانس خبری با «راسموسن» نخست‌وزیر دانمارک گفت: «راسموسن خوش‌تیپ‌ترین نخست‌وزیر اروپاست. من گمان می‌کنم از کاچیاری خیلی خوش‌تیپ‌تر است و می‌خواهم او را به همسرم معرفی کنم».

او در نامه خود اضافه کرد: «من در قلب خود همیشه پیمان ازدواج خودم را حفظ کرده‌ام، اما باور کن که تاکنون به هیچ کس هیچ پیشنهاد ازدواجی نداده‌ام».

او در سال ۲۰۰۳ که عمل کاشت مو را انجام داد، در یک گفت‌وگو اظهار داشت: «من به این علت موهایم را از دست دادم که دوست‌دخترهای بسیاری داشتم» و برای تشویق سرمایه‌گذاری در ایتالیا هم گفت: «جدای از آب و هوای خوب در اینجا، تاجران زن و منشی‌های بسیار زیبایی داریم».
خانم «لاریو» نامه خود را با نام خانم برلوسکونی امضا کرده بود.

برلوسکونی در سال ۱۹۹۰ و پس از جدایی از همسر اولش، با «ورونیکا» ازدواج کرد و هم‌‌اکنون آنها دارای سه فرزند هستند.

برلوسکونی اغلب یادآور می‌شود که زمانی که «لاریو» ۲۴ ساله را که یک بازیگر در تئاتر میلان بوده، دیده، در نگاه اول عاشق او شده است. عده بسیاری بر این باورند، برلوسکونی که به دنبال سومین دوره نخست‌وزیری است، به هیچ‌وجه نخواهد توانست آرای زنان را از آن خود کند

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکسبی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکسبی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکسبی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

عضویت در توپ ترینها به مدت محدود رایگان میباشد{بخش دانلود و مقالات برای اعضا در دسترس خواهد بود}

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

بی حیا ترین سیاستمدار دنیا در کنار دوست دختر هایش+4عکس

** آی دی یاهو ما را ادد کنید —> id : tooptarinha

مطالب مرتبط:

18 دیدگاه

 1. مهناز

  به نظر من اکثر مردها همینطوری هستند . حالا این نخست وزیر بوده و زیر ذره بین وگرنه زندگی عادی مردهارو اگر به همین صورت دنبال کنید و حقیقت رو عنوان کنند بدتر از این فرد میشند.

  پاسخ
 2. یوتاپ کریمی

  با درود

  این نوشته ها و فرتورها برای من یادآور سخن زیبایی از روانشاد استاد سورناآرام بود

  سیاسی ترین آدم ها هم لحضات غیر سیاسی دارند (سورناآرام )

  پاسخ
 3. Nirvana

  نقل قول: ALICE
  مهناز,
  منم با مهناز جون موافقم
  اصلا مردها لیاقت زن ها رو ندارند


  منم کاملا موافقم هیچ مردی کاملا لیاقت نداره مخصوصا همچین آدمایی

  پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *