منوی بالایی تان را از منوهای وردپرس انتخاب نمایید

استخدام حداقل سه هزار نفر با تحصیلات فوق دیپلم و بالاتر در شهرداریها

خراسان: مجوز نهایی استخدام سه هزار نفر در سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور صادر شده است.

توپترینها: مهندس حمیدرضا ارشاد منش، معاون هماهنگی امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریهای کشور دیروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبه شورای توسعه نیروی وزارت کشور در مرحله اول، ساز و کار استخدام حداقل سه هزار نفر با تحصیلات فوق دیپلم و بالاتر در شهرداریها فراهم می شود.

وی افزود: این تعداد افراد حداکثر تا سه ماه آینده با برگزاری آزمون سراسری جذب شهرداریها و دهیاریهای کشور خواهند شد.

۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید در راه
وی سپس به بحث تأمین اتوبوس برای شهرها پرداخت و گفت: برای رفع بخشی از نیاز شهرها و کلان شهرهای کشور ۳ هزار دستگاه اتوبوس تهیه شده که بر اساس شاخصها در سال جاری در اختیار شهرداریها قرار خواهد گرفت که ۷۰۰ تا ۸۰۰ دستگاه برای تهران است.وی گفت: این اتوبوسها در آستانه شروع باز شدن مدارس در اختیار شهرداری تهران قرار می گیرد.
به گفته این مقام مسؤول، احتمالاً تا پایان امسال سهمیه های دیگری برابر تأمین اتوبوس شهرها در نظر گرفته می شود.

وی همچنین از اجرای طرح راه اندازی اتوبوسهای متوقفی در ۹۴ شهر با هدف بازگرداندن ۲۵۰۰ از این دستگاه ها به چرخه حمل و نقل شهری خبر داد و گفت: بودجه سال ۸۹ تا ۹۳ متروی تهران و قطار شهرهای اهواز، تبریز، شیراز، مشهد، اصفهان، کرمانشاه و قم نهایی شده است.

افزایش ۴۰۰ میلیارد تومانی بودجه مترو
وی با بیان اینکه امسال بودجه توسعه قطار شهری تهران از ۳۰۰ میلیارد تومان به حدود ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است، گفت: حدود ۶۰ درصد از این اعتبارات صرفاً برای سفارش و خرید واگن های شهری و بقیه اعتبارات برای دیگر امور از جمله خرید ملک، حفر تونل و… اختصاص دارد.
وی با اشاره به اینکه قطار شهری ۱۰ درصد از سهم ۷۵ درصدی ناوگان حمل و نقل عمومی را باید بر عهده داشته باشد، گفت: متأسفانه در حال حاضر سهم قطار شهری در این بخش فقط ۲ درصد است که باید تلاش کنیم تا پایان سال ۹۰ عقب ماندگی ۸ درصدی مترو جبران شود.

بررسی طرح تغییر ساعت
وی در خصوص طرح تغییر ساعت نیز گفت: این طرح قرار بوده سال گذشته اجرایی شود، ولی به علت مخالفتهایی که از سوی مجلس شورای اسلامی و دیگر دستگاه ها شده است، اجرا نشد و به امسال موکول گردید.با این حال ما در جلسه شورای عالی ترافیک و با حضور مخالفان اجرایی این طرح، موضوع را مورد بررسی قرار خواهیم داد و امیدواریم که شاهد اجرای آن باشیم.

وی با اشاره به عملکرد سازمان شهرداریها و دهیاریها در سال گذشته گفت: سال گذشته، ۲۲۵۶ پروژه عمرانی با اعتباراتی بیش از ۴۸ میلیارد تومان در روستاهای کشور انجام شده است.

___________________________________________________________________________________

استخدام حداقل سه هزار نفر با تحصیلات فوق دیپلم و بالاتر در شهرداریهااستخدام حداقل سه هزار نفر با تحصیلات فوق دیپلم و بالاتر در شهرداریهااستخدام حداقل سه هزار نفر با تحصیلات فوق دیپلم و بالاتر در شهرداریها

عضویت در توپ ترینها به مدت محدود رایگان میباشد{بخش دانلود و مقالات برای اعضا در دسترس خواهد بود}

استخدام حداقل سه هزار نفر با تحصیلات فوق دیپلم و بالاتر در شهرداریها

استخدام حداقل سه هزار نفر با تحصیلات فوق دیپلم و بالاتر در شهرداریها

** آی دی یاهو ما را ادد کنید —> id : maximcloob

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی