» اطلاعيه هاي وام و تسهيلات نهادها
دانلود رمان ثانیه های عاشقی

دانلود رمان ثانیه های عاشقی

دانلود رمان ثانیه های عاشقی با لینک مستقیم و رایگان رمان ثانیه های عاشقی که از شما دعوت میکنیم برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید...

دانلود کلش جادوئی

جم بی نهایت کلش اف کلنز

نسخه ی جم بی نهایت کلش اف کلنز


»بر اساس نسخه ی جدید 8.709 و تاون هال 11

برخی امکانات کلش جادوئی ایران کلش :

تاون هال 11
- اضافه شدن بمب تاور و کلن چلنج
جم بی نهایت-الکسیر بی نهایت-طلای بی نهایت
-سرورهای آنلاین و بدون قطعی
- اضافه شدن زبان فارسی به بازی
-پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام
- و ده ها امکانات رايگان ديگر

دانلود کلش جادوئی اندروید


اطلاعيه هاي وام و تسهيلات نهادها


________________________________________________________________________________________________________________________

تاريخ خبر : 14 مرداد 1389 -
به حساب بانکی تمام نوزادان متولد اول فروردین 89 یک میلیون تومان واریز می شود،


سخنگوی طرح تامین آتیه مهر امام رضا گفت: تاکنون برای 232 هزار و 700 نوزاد ، حساب بانکی ویژه طرح تامین آتیه فعال شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر ،جمال دامغانیان با اشاره این که بر اساس تصویب هیات وزیران، از محل بودجه مصوب به حساب بانکی تمام نوزادان متولد اول فروردین 89 یک میلیون تومان واریز می شود، افزود: این مبلغ با نرخ سود بانکی 17درصد ، پس از 20سال بدون درنظر گرفتن واریزی های دولت، حدود 30 میلیون تومان می شود.

وی با اشاره به اینکه دولت در این طرح، یک حساب برای نوزادان و یک حساب برای خانواده افتتاح می کند، گفت: خانواده ها نیز می توانند به صورت ماهیانه از 10هزار تومان تا 50 هزار تومان به حساب فرزندشان واریز کنند.

سخنگوی طرح تامین آتیه مهر امام رضا با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون، حدود 450هزار نوزاد در کشور متولد شده است، افزود: بر اساس اطلاعات دریافتی از سازمان ثبت احوال کشور، برای تمام این نوزادان به صورت آن لاین، حساب بانکی به مبلغ 10 میلیون ریال افتتاح می شود.

دامغانیان گفت: خانواده ها با همراه داشتن شناسنامه و مراجعه به بانک، علاوه بر دریافت رسید واریز یک میلیون تومان به حساب فرزندانشان، می توانند برای خود نیز حساب افتتاح کنند.

سخنگوی طرح تامین آتیه مهر امام رضا درباره برداشت این پول از حساب گفت: حساب دولت تا 20 سال آینده، غیرقابل برداشت و حساب خانواده نیز تا 18سال، غیر قابل برداشت است.


________________________________________________________________________________________________________________________

تاريخ خبر : 3 مرداد 1389 -
پرداخت مقرری به بیکاران زیردیپلم تا فوق لیسانس به تصویب مجلس رسید

در حالی یک فوریت طرح پرداخت مقرری به بیکاران زیردیپلم تا فوق لیسانس به تصویب مجلس رسیده است که در صورت نهایی شدن آن، افراد تا زمان پیدا شدن شغل تحت پوشش بیمه بیکاری قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان مجلس اخیرا یک فوریت طرحی را در زمینه توسعه ظرفیتهای قانونی بیمه بیکاری به تصویب رساند که طی آن پیشنهاد دهندگان خواستار بازنگری در مقررات بیمه بیکاری، حمایت از بیکاران متقاضی شغل و همچنین بهبود وضعیت پرداختی ها به بیکار شدگان غیرارادی (اخراج از کار) شدند.

بر اساس این گزارش، در طرح جدید بیمه بیکاری ارائه شده به مجلس علاوه بر اینکه در برخی مفاد تغییراتی نسبت به قوانین اجرا شده گذشته وجود دارد، بخش مهم و قابل توجه پیشنهاداتی است که در مورد پرداخت مقرری به افرد جویای کار شده است. در این بخش افراد بیکار از زیردیپلم تا فوق لیسانس طبقه بندی شده اند.

کارجویان؛ نقطه قوت طرح بیمه بیکاری
داشتن حداقل یکسال کارت بیکاری از سوی متقاضی شغل، گذراندن حداقل یک دوره آموزش فنی و حرفه ای، تامین هزینه های پراخت بیمه بیکاری از محل 0.5 درصد هدفمندی یارانه ها(درآمدهای نفتی و غیرنفتی)، پیش بینی در بودجه های سنواتی و اختصاص 90 درصد از جرایم مربوط به اشتغال غیرمجاز اتباع خارجی از نکات قابل توجه در طرح پرداخت بیمه بیکاری به افراد متقاضی کار است.

هرچند دولت مکلف شده است تا در سال اول اجرای قانون، 10 درصد از افراد جویای کار را تحت پوشش بیمه بیکاری قرار دهد و پس از آن نیز تا 5 سال به تدریج همه بیکاران را مشمول کند؛ ولی نکته قابل تامل این است که طراحان این بیمه به جای مکلف کردن دولت به ایجاد اشتغال برای بیکاران، دولت را موظف به تحت پوشش قرار دادن همه بیکاران در مدت زمان 5 سال می کنند.

شرایط بیکاران برای دریافت مقرری

طرح، جدولی از امتیازات و شرایط افراد جویای کار برای دریافت مقرری بیمه بیکاری را نیز پیش بینی کرده به نحوی که میزان تحصیلات، آموزش فنی و حرفه ای، مدت زمان ثبت نام در مراکز کاریابی و زنان بدون سرپرست، بدسرپرست و سرپرست خانوار به صورت جداگانه امتیاز خواهند گرفت.

به صورت کلی افراد کارجوی زیردیپلم باید حداقل 25 امتیاز داشته باشند که می تواند از طریق ارائه مدرک آموزش فنی و حرفه ای و ثبت نام در کاریابیها باشد. کارجویان دیپلم و فوق دیپلم نیز حداقل 30 امتیاز لازم دارند که این امتیاز را می توان از طریق ارائه مدارک فنی و حرفه ای و یا ثبت نام در کاریابیها و یا تلفیقی از هر دو کسب کرد.

بالاخره برای کارجویان لیسانس و بالاتر نیز حداقل 35 امتیاز در نظر گرفته شد که این امتیازات می تواند از محل مدرک تحصیلی و ثبت نام در کاریابیها و یا آموزش فنی و حرفه ای تامین شود. به نظر می رسد افراد لیسانس و بالاتر نسبت به زیردیپلم تا فوق دیپلم از شرایط بهتری در کسب امتیاز برخوردار باشند.

میزان پرداخت مقرری بیکاران

میزان مقرری قابل پرداخت به کارجویان مجرد نیز معادل 30 درصد حداقل حقوق و دستمزد تعیین شده است که در این بخش متاهلین از 10 درصد امتیاز بیشتر نیز برخوردار می شوند. به نظر می رسد در میزان پرداخت مقرری به افراد بیکار در هر رده تحصیلی شرایط یکسانی در نظر گرفته شد هرچند در بخش امتیازات سطح تحصیلی لحاظ شده است.

حمید حاج اسماعیلی در گفتگو با مهر با بیان اینکه بر اساس قوانین اگر فردی از کار اخراج شود به شرط داشتن حداقل 6 ماه پرداخت حق بیمه از 36 تا 50 ماه می تواند مقرری دریافت کند، گفت: با این حال کارگران در زمان اتمام قراردادشان از هیچ حقوقی برخوردار نمی شدند و جا دارد تا صندوق بیمه بیکاری برای آن فکری بکند.

عضو کمیته دفاع از انجمن های صنفی کارگری سراسر کشور اظهار داشت: شرایط باید به نحوی تعریف شود که تمام نیروی انسانی آماده به کار بتوانند زیر چتر حمایتی قرار بگیرند و این کار باید اتفاق بیفتد؛ هرچند نیاز است تا ساز و کارهای نظارتی برای آن نیز پیش بینی شود.

بهتر است بدون شرط همه بیکاران مقرری بگیرند

حاج اسماعیلی با تاکید بر اینکه پرداخت مقرری بیکاری برای فردی که با اراده خود بیکار شود نباید صورت گیرد، تصریح کرد: تامین منابع صندوق بیمه بیکاری و ایجاد شرایط پرداخت به بیکاران نباید به هدفمندی یارانه ها گره بخورد هرچند که اصل طرح درست است ولی نیاز به کار کارشناسی دارد.

وی در زمینه لزوم ارائه مدارک فنی و حرفه ای از سوی کارجویان، افزود: اینکه فردی با مدرک لیسانس و یا فوق لیسانس به دلیل کسب شرایط بیمه بیکاری برود در فنی و حرفه ای آموزش جوشکاری ببیند درست نیست هرچند که آموزشهای فنی و حرفه ای در جای خود و برای افراد واجد شرایط بسیار لازم و ضروری است.

بدهی 22 هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی

عباس وطن پرور نیز در گفتگو با مهر، گفت: طبق قانون فردی که از کار اخراج می شود باید برود و بیمه بیکاری بگیرد؛ وقتی که دولت به صندوق بیمه بیکاری بدهکار است و این صندوق مشکل بودجه دارد چگونه می خواهند طرح را اجرا کنند؟

نماینده سابق کارفرمایان در اجلاس جهانی کار با تاکید بر اینکه شرایط نباید به نحوی تعریف شود که افراد بتوانند با ناامن کردن فضای کسب و کار بروند مقرری بیمه دریافت کنند. ضمن اینکه هنوز منابع اجرای هدفمندی یارانه ها مشخص نشده که برای آن برنامه ریزی می کنند.

وطن پرور تصریح کرد: 91 درصد از هزینه های تامین اجتماعی از سوی کارفرمایان تامین می شود حال اگر دولت دخالت خود در امور آن را حذف کند ما خواهیم توانست آن را اداره کنیم.

جای خالی بیمه اشتغال در کشور

وی در پاسخ به این سوال که اگر طرح در مسیر صحیح خود هدایت شود آیا منجر به حمایت از بیکاران و افراد اخراجی می شود و یا خیر؟ با بیان اینکه نگاه علمی می تواند به تحقق آن کمک کند، افزود: باید ببینیم وقتی بیمه های فراوانی هم اکنون ر زمینه های حمل و نقل، ساختمان، آتش سوزی، عمر، صادرات و غیره داریم چرا در زمینه اشتغال هیچ بیمه ای برای کارجویان نداشته باشیم.

این فعال کارفرمایی با اعلام اینکه هم اکنون کارفرما 4 ماه از سال برای پرداخت حق بیمه کار می کند، گفت: چرا دولت 22 هزار میلیارد تومان بدهی خود به تامین اجتماعی را پرداخت نمی کند؟


________________________________________________________________________________________________________________________

تاريخ خبر : پنج شنبه 13 خرداد 1389 -
• جزئیات و نحوه ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال صندوق مهر امام رضا (ع)

زمان جدید آغاز ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال صندوق مهر امام رضا علیه السلام اعلام شد. .
توپترينها:سیدمحمد کریمی مدیر عامل صندوق مهر امام رضا علیه السلام که در نشست مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی در محل ساختمان مرکزی صندوق سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: آغاز دور جدید ثبت نام از متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال صندوق مهر امام رضا علیه السلام از روز یکشنبه مورخ شانزدهم خرداد سالجاری آغاز خواهد شد.

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا علیه السلام تصریح کرد: متقاضیان می توانند با ورود به سایت اینترنتی صندوق به نشانی www.mehrereza.ir و مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی وام گیرندگان در صورت دارا بودن شرایط اقدام به ثبت نام نمایند.

مهندس کریمی با اشاره به در اولویت بودن دانش آموختگان مراکز فنی و زنان سرپرست خانوار افزود: هدف گذاری صندوق در سالجاری کمک به ایجاد شغل برای 200 هزار نفر می باشد که این میزان در مقایسه با تعهد دولت مبنی بر ایجاد اشتغال برای یک میلیون و یکصد هزار نفر، رقمی بسیار چشگیر و در خور توجه است.

وی در خصوص زمان ثبت نام اینترنتی گفت: مدت زمان ثبت نام تسهیلات به مدت یک هفته از شروع ثبت نام می باشد که در روز نخست راه اندازی، مراجعین می توانند از ساعت 8 صبح تا 8 شب ثبت نام خود را به انجام رسانند و این روند تا دو روز ادامه دارد و بدلیل رسیدگی همزمان به شرایط متقاضیان و بررسی مراحل ثبت نام، از روز سوم به بعد، ثبت نام متقاضیان از ساعت 2 بعداز ظهر تا 10 شب ادامه می یابد.

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا علیه السلام تسهیلات اعطایی به متقاضیان را به سه بخش تهیه مکان 35 ، تهیه تجهیزات 45 و سرمایه در گردش 20 تقسیم بندی نمود و ادامه داد: کارمزد تمامی تسهیلات پرداختی 4 درصد و بازپرداخت آن نیز از سه سال به پنج سال افزایش پیدا کرده است.

در ادامه مهندس کریمی به اعلام راه اندازی سامانه پیام کوتاه این صندوق اشاره کرد و گفت: با راه اندازی این سامانه پیام کوتاه متقاضیان می توانند با ارسال پیامک به شماره 10000088 با صندوق مهر امام رضا علیه السلام ارتباط برقرار نمایند.

وی ادامه داد: در صورتیکه متقاضیان عدد 1 را به شماره سامانه پیام کوتاه ارسال نمایند نشانی سایت صندوق، در صورت ارسال عدد 2 ، شرایط عمومی دریافت کنندگان تسهیلات و در صورتی که عدد 3 را ارسال نمایند شرایط اختصاصی دریافت کنندگان تسهیلات صندوق برای ایشان ارسال می گردد.

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا علیه السلام در پایان بر ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در دو هزار روستای کشور با اعتباری بالغ بر 2 هزار میلیارد ریال تاکید مجددکرد.


برای ورود به سامانه ثبت نام تسهیلات خود اشتغالی اینجا کلیک کنید
________________________________________________________________________________________________________________________

تبلیفات

تبلیفات

تبلیفات

تبلیفات

خبرنامه

کد خبرنامه
بالا